Serwis Polskich Inicjatyw Poradniczych

Zespół wdrażający

Zespół wdrażający projekt „Polskie Inicjatywy Poradnicze”:

 

Fundacja Przestrzeń Lokalna:
Koordynator projektu: Edyta Salnikow - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. monitoringu i promocji: Monika Kozdraś-Grzesik  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Fundusz Lokalny SMK:
Koordynator projektu: Sebastian Nabrzeski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. monitoringu i promocji: Elwira Karbarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LGD Stowarzyszenie „Partnerstwo dla ziemi Niżańskiej”:
Koordynator projektu
: Joanna Banaś – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. monitoringu i promocji:  Damian Zakrzewski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

LGD „Trygon - Rozwój i Innowacja”:
Koordynator projektu: Justyna Jacek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. monitoringu i promocji: Ewelina Białek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tags
Image
Image
Image
Image
Logo Komitet do spraw Pożytku Publicznego
Logo Narodowy Instytut Wolności
Dofinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności -
Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju
Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033
Logo Nowe FIO